Sürdürülebilirlik Politikalarımız
 


Otelimiz, sürdürülebilirlikte ilgili olarak, Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı’nın yükümlülüklerini yerine getireceğini ve sürdürülebilirlik performansının artırılması için sürdürülebilir yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder.

Sürdürülebilir yönetim sistemimiz çevresel, kültürel, ekonomik, kalite ve insan haklarına yönelik, sağlık ve güvenlik konularına yönelik konuları içerir. Ayrıca mevzuat kaynaklı değişiklik ve güncellemeler dolayısıyla yönetim sistemimiz sürekli gözden geçirilmekte, gerekli olması durumunda sistem ve politikalar güncellenmektedir.

“Sürdürülebilirlik Politikalarımız” otelimizin bu konudaki taahhüdü mahiyetindedir. Bu noktadan hareketle tüm yönelimlerimiz bu niyet ve istikamette olacaktır. Amacımız otelimizde temel alanlarda, sürdürülebilirlik prensibini bir iş yapış şekline dönüştürebilmek, kurumsal hafızaya kazandırabilmektir.Erişilebilirlik


Özel İhtiyaçları Olan Kişilere Erişim ve Bilgilendirme
Konaklama yerimizin giriş katında bulunan odalarımızda engelli bireylerin ulaşımı tekerlekli sandalye ile sağlanabilir.
İşitme Erişilebilirliği: Katlarda acil durum butonlar görsel ışıklı olarak mevcut. Katlarda görsel alarm mevcut. Kat planında mevcut.
Görme Erişilebilirliği: Acil durum butonları sesli olarak mevcut.